preloader

YÜK ASANSÖRÜ


Teklif Alın

Ürün Detayları

Yük Asansörleri

Yük asansörleri sadece eşya taşımak için uygundur. monşarj , servis ve yük asansörü çeşitler mevcuttur. Alışveriş merkezi, işyerleri, hastaneler ve kurumlarda malzeme taşımak için kullanılır. Dayanıklılığı, uzun süre kullanım imkânı ve enerji tasarruflu olması sebebiyle tercih edilir.

Monşarj asansörü

Monşarj Asansörleri, restoranlarda, hastanelerde, kütüphanelerde, sanayi tesislerinde ve ofis binalarında, yatlarda katlar arası malzemelerin ve eşyaların taşınması için kullanılır. Paslanmaz çelik kullanımı ile hijyeniktir. 100 kg ve 250 kg seçenekleri ile her türlü taşıma ihtiyacını karşılar. Sadece ürünleri taşır. Yukarı ve aşağı hareket eden giyotin kapılar ya da tercihe göre manuel kapanan kapılar kullanılmaktadır. Bakımı ve temizliği kolay anti bakteriyel özellikte dizayn edilmiştir. Tercihe bağlı olarak ısıtıcı ya da soğutucu özellikte üretilmektedir. 15 metreye kadar  seyir mesafesi bulunmaktadır.

Servis asansörü

Otellerde ve hastanelerde servis araçlarının taşınması için dizayn edilmiştir. 320 kg’dan 1600 kg’a kadar ağırlık taşır. İnsanlarla birlikte eşya transferine uygundur. Kabin içinde paslanmaz çelik ve anti bakteriyel taban malzemeleri kullanılmaktadır.

Ağır Yük asansörü

Fabrika ve imalathanelerde kullanımı içindir. 1000 kg’dan 5000 kg’a kadar yük taşır. İnsanlarla birlikte eşya transferine uygundur. Sadece eşya taşındığında katlar arası gönderme butonu ile transfer sağlanır.