preloader

 

Misafirlerinizi AKE ayrıcalığı ile karşılayın. Göz alıcı tasarımlar, kullanışlı iç dizayn ve hızlı seyir özelliği ile yapılarınızda fark yaratıyoruz. Her bina tipine uygun asansör, yürüyen merdiven ve engelli sistemleri seçenekleriyle size güvenli ve konforlu taşıma deneyimi sunuyoruz.

Rezidans, Otel, Kongre Merkezi Alanına Yönelik Ürünlerimiz

Model C

İç ve dış mekanlar için özel tasarlanan estetik bir yürüyen merdiven

Alışveriş merkezleri, iş yerleri ve otellerdeki yoğun yaya trafiğini hızlı ve konforlu taşıyabilmesi için dizayn edilmiştir. 

EN 115-1:2017 normlarına göre hazırlanan Model C:

- Güvenli,

- Bakımı kolay,

- Şık tasarımlıdır,

- …

Dikey Tip Engelli Platformu

Dikey Tip Engelli Platformu

Tüm merdivenler için uyumlu dikey tip engelli platformu, tekerlekli sandalye kullanıcıları, yürümekte zorluk çekenler ve hastalar için kolay hareket sağlar.

Ake’nin sonsuz vida sistemi ile iç ve dış mekanlarda güvenli seyir imkânı sağlar.

Ürünlerimiz;

WLP 300      …

Gold LINE

Rezidans, Otel, Kongre Merkezi

Misafirlerinizi AKE ayrıcalığı ile karşılayın. Göz alıcı tasarımlar, kullanışlı iç dizayn ve hızlı seyir özelliği ile yapılarınızda fark yaratır. Yoğun taşıma kapasitesi ve akıllı transfer özelliği ile yolcuları katlar arası gezinti yapmadan istedikleri yere ulaştırır.

Şık tasarımı kadar sessiz …

Havuz Asansörü

İleri yaştakiler, hareketsiz kişiler, tekerlekli sandalye kullanıcıları bedensel engelli kişiler için özel olarak tasarlanan Havuz Asansörü, kullanıcılarının rahat ve konforlu bir şekilde yüzmelerini ya da suda fizik tedavi yapabilmelerini sağlamaktadır.

Oteller, kaplıcalar, yüzme havuzları, engelli dostu binalar için Havuz …