preloader
Almanya’da ve yurt içinde İzmir ofislerimiz açıldı

Almanya’da ve yurt içinde İzmir ofislerimiz açıldı

  • 10 Kasım 2021, 12:07
  • 991

Üretim gücü, ürün kalitesi ve yaygın servis ağı ile sektörün tercih edilen markası olarak mekanlar içerisindeki insan ve yük transferini konforlu, estetik ve güvenilir kılma felsefesiyle sektöre öncülük ediyoruz. Her koşulda sorunsuz çalışma prensibiyle tasarlanan ürünlerimiz ve eksiksiz yedek parça tedarik gücü ile dünyanın 40’dan fazla ülkesinde tercih edilen ve talep gören önemli markalardan biri olarak öne çıkıyoruz.

AKE olarak büyümeye devam ediyor, kaliteli üretim ve servis anlayışımızı yurtiçinde ve yurtdışında yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Bu amaçla geçtiğimiz günlerde Almanya’da yeni ofisimizi açtık. Yeni ofisimizle yurtdışındaki müşterilerimize daha yakından hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yurtiçinde ise İstanbul, Ankara, Samsun ofislerimizin ardından İzmir ofisimizi de hizmete sunduk. İzmir’de şehir içi banliyö treni İzban’ın asansör ve yürüyen merdivenlerinin bakım ve onarımını gerçekleştirecek ve Ege Bölgesi’ndeki müşterilerimizin taleplerini daha hızlı çözümleyeceğiz.

Vizyonumuz ışığında 2025 yılı itibariyle Avrupa’nın ilk 5 firması arasında yer almayı hedefliyor, yurtdışı ve yurtiçinde hizmet noktalarımızı artırmaya devam ediyoruz.