preloader
AKE Asansör ’de 23 Nisan’a özel resim sergisi

AKE Asansör ’de 23 Nisan’a özel resim sergisi

  • 22 Mayıs 2021, 21:51
  • 763

 

20.04.2021

AKE Asansör ’de 23 Nisan’a özel resim sergisi

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan AKE Asansör, Yürüyen Merdiven ve Engelli Sistemleri fabrikası renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Çalışanların çocuklarının resimlerinden oluşan Çocuk Gözüyle Ake’de resim sergisi açıldı. 5 -10 yaş arası çocukların kendi yaptıkları resimleri göndererek katıldığı sergide çocuklarının resimlerini işyerinde gören anne ve babalar sergiyi keyifle dolaştılar.

Konunun serbest olduğu sergide, çoğunlukla 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndan esinlenerek resim yapan çocuklar hayal dünyalarıyla fabrikaya renk kattılar. AKE yönetimi de çocuklara evde 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacakları hediyeler gönderdi. 30 Nisan’ a kadar AKE showroomda açık kalacak sergi www.ake.com.tr web sitesinden çevrimiçi ziyaret edilebilecek.

AKE Hakkında

Yapılar içi insan ve yük transferini gerçekleştiren asansör, yürüyen merdiven ve engelli sistemleri üretmektedir. Üretilen ünitelerin montajını ve teknik servisini kendi ekibiyle yapmaktadır. Tüm markalar için sarf malzemesi ile teknik servis desteği vermektedir. Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerine aynı kalite ürünler sunmaktadır. Asansör üretiminde tamamen yerli, yürüyen merdiven üretiminde %85 yerli üretim oranına sahiptir. AR-GE departmanı olan sayılı firmalar arasında yer alan AKE Asansör inovasyona önem vermekte ve genç mühendislere istihdam yaratan özel projelere liderlik etmektedir.