16
AKE Asansör Logo
EN | TR

Asansör Sistemleri

Kalite ve güvenliğin markası olarak bilinen AKE, binalara değer ve estetik katar,özel ihtiyaçlara uygun teknolojiler sunar. 

AKE, konut asansörleri, yük asansörleri, servis asansörleri, sedye asansörleri araç asansörleri ve yamaç asansörleri ile tüm bina tipi ve kuyu ölçüleri için üretiyor, monte ediyor, bakım ve modernizasyon yapıyor. 

Standart veya özel isteğe göre tasarlanmış AKE asansörleri binanızın mimarisi ve işletim sistemine kolayca entegre edilebilir. 

Bina inşaat teknolojisiyle birlikte AKE asansör teknolojisi de değişiyor ve gelişiyor.  

Kurulum nerede olursa olsun AKE Asansörleri yapılara mükemmel uyum sağlar.

Asansörlerimiz Her Türlü Bina Türüne Uygun Yapılabilir

Ticari ve Ofis Binaları ​

Yaya trafiğinin yüksek olduğu, sürekli hareketli olan alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve ticari alanlarda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yolcu asansörleri, panoramik asansörler ve yük asansörleri bulunur. AKE Dişli dişsizasansör sistemleri ile düşük enerji tüketimi ile yüksek performans sağlayarak işletme maliyetleri düşer. 

Hastaneler, SağlıkTesisleri

Hastalar, tıbbi personel ve ziyaretçileri için maksimum ememniyet, hız, hijyen ve konfor ile AKE tarafından hastaneler için tasarlanan, sedye asansörleri estetik çizgileri ile de insan psikolojisine rahatlık sağlar. 

Apartman ve Konutlar

En son teknoloji ile donatılmış verimli asansörler ile konutlarda, apartmanlarda yolcular AKE’nin asansör çözümleri ile yolculuktan memnun kalmaktadır.Gelişen mimari tasarımlarda estetik, konfor, renk uyumları günlük kullanım kolaylığı ve konfor ile bütünleşerek konut asansörlerinde ön plana çıkıyor.

Yüksek Binalar

Maksimum güvenlik ve konfor seviyeleri ile, insanları ve yüklerini hızlı bir şekilde transfer eden yüksek katlı binalar için asansörler.  

Yüksek binalar için elektrikli asansörler her türlü bina türüne uygulanabilir. Yüksek katlı binalarda 1,6 m/sn üstünde hızlar tercihedilir. 

Kamu Binaları

Kamusal alanlar, herkese erişebilir olmalıdır. AKE’nin asansörleri Kamusal alanlar,eğitim kurumları,spor merkezleri,kültür sanat merkezleri ve dış mekanlarda maksimum güvenilirlik, verimlilik ve dayanıklılık ile çalışacak ve ulaşım konforunu arttıran çözümleri ile erişim sağlayacak şekilde tasarlanır.

Ulaşım Sistemleri

Metro ,Üst Geçit, Alt Geçit, Tren İstasyonları, Raylı Sistemler gibi kalabalık toplu taşıma alanlarında rahatlık, güven ve hızl ıulaşım önemlidir.  

Ulaşım sistemlerinde uzman olan AKE yolcu ihtiyaçlarına odaklanarak çalışır.