16
AKE Asansör Logo
EN | TR

Asansör Sistemleri

Mimari yapı projelerinin kullanım fonksiyonuna göre, değişken taşıma trafiğine uyumlu asansör sistemleri kurmak detaylı analiz ve bütçe gerektirir. Asansör kuyu ölçülerinin yeterli olmadığı ortamlarda veya inşaatla parametrelerin değişkenlik gösterdiği yapılarda  ihtiyaç duyulan özel tasarımlara, AKE Proje Yönetim Ekibi`nin her projeye özel asansör sistem çözümleri ile ulaşabilirsiniz.  

 

HER PROJEYE ÖZEL AKE ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ

Metro, alışveriş merkezi, hastane, üst geçit, iş merkezi ve üniversite gibi kullanım yoğunluğu yüksek olan kamu alanlarında, maksimum sayıdaki insanın ve yükün minimum zamanda hedeflenen konuma ulaştırılmasının amaçlandığı projelerde; AKE Asansör Proje Ekibi, trafik hesabını ve analizlerini en ideal ve en ekonomik şekilde planlayarak; kurumların  maliyetlerini aşağıya çekerek, en fazla sayıda kişiyi, en kısa sürede taşımayı amaçlar. Kullanıcıların ise duraklarda bekleme sürelerini kısaltıp, ilgili destinasyonda konforlu bir şekilde ulaşım imkanı sunar.

 

Ticari ve Ofis Binaları ​

AKE;  konut asansörleri, ticari bina asansörleri, yük asansörleri, araç asansörleri, sedye asansörleri, servis monşarj asansörleri, yamaç asansörleri ve engelli asansör çözümleri ile her bina tipine uygun taşıma çözümleri tasarlar, imal eder ve montajını yapar.

 

Hastaneler, SağlıkTesisleri

Aynı zamanda AKE, yenilenmesi, güvenliğinin arttırılması ve standartlara uygun duruma getirilmesi gereken asansörlere modernizasyon hizmeti sunar. Standart veya özel çözüm AKE Asansör Sistemleri, her türlü yapının mimarisine kolaylıkla uyum sağlar.

 

Yüksek Binalar

İlk yerli Asansör Üreticisi AKE, tüm mimari projelere özel çözümler sağlayan ürünleri, avantajlı fiyatlara sunarak, pazarda sürdürülebilirliğini amaçlar.

Proje yöneticileri, Ake Asansör’ün sunduğu yerli üretim ayrıcalıklarından bazıları olan montaj sonrası teknik ekip desteği, hızlı yedek parça tedariği ve bakım-onarım hizmeti ile fayda sağlamaya devam eder.

 

Kamu Binaları

 

Ulaşım Sistemleri

 

Neden AKE Asansör Sistemleri Tercih Edilmeli ?

- Asansör sistem aksamlarının % 70’inin Yerli Üretim olması,

- Kuyu dibi veya son kat mesafesinin  yeterli olmadığı ortamlara özel çözümler sunması,

- AKE Avan Proje Uygulama Ekibi tarafından her binaya uygun avan proje hazırlanması,

- TS EN 81- 20 standardına bağlı güvenlik şartlarına uygunluk,

- TS EN 81 - 70 (Engelli Erişilebilirlik)/ -71 (Kasıtlı Tahribata Dayanıklılık)/ -73 (Yangına Dayanıklılık)/-77 (Depreme Dayanıklılık) standartlarına bağlı özel durum şartlarına uygun mekanik ve elektronik tasarımlar sunması,

- Mimari projelerin estetik beklentilerine uygun özel asansör kabin tasarımı,

- “Uzaktan Kontrol - Erişim” (PLC) sistemi, “Merkezi Denetleme Kontrol ve Veri Toplama” (SCADA) sistemi teknolojisine uyumluluk,

- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olması,

- CE sertifika sahibi olması,

- 3 yıl garanti kapsamı

 

ASANSÖR FİYATLARI 2018

2018 Asansör fiyatlarını etkileyen faktörler neler?

Asansör fiyatları; asansör taşıma kapasitesi, makine dairesinin mevcudiyeti, durak sayısı, seyir mesafesi, kabin tipi, çelik konstrüksiyon ihtiyacı, acil yardım düzeneği, asansör içi haberleşme sistemi, yedek güç kaynağı ve asansör kullanım amacı gibi birçok teknik parametreye göre şekillenir.  

 

AKE ASANSÖR ÇÖZÜMLERİ İÇİN KATALOĞA ULAŞINIZ. 

asansör sitemleri